4. едукативни семинар СКАССС

Студенти ВТШ-а су учествовали на 4. Едукативном семинару Студентске конференције академија струковних студија Србије (СКАССС), у трајању од 12. до 15. децембра 2017. године.

Cеминар се одржавао на Златибору, са темом: "Јачање капацитета студентских представника".

Нашу школу су представљали студенти са свих смерова, који носе само позитивна искуства са поменутог семинара.

Између осталих тема, наши студенти су чули нешто о новом Закону о Високом образовању, стручној пракси и дуалном образовању. Организатор се потрудио и да направи мале радионице у којима су студенти могли више да науче о писању CV-а и пројеката.

Еразмус+ (Erasmus+) пројекти и први пословни утисак биле су теме које су оставиле јак утисак на све студенте.

Одлични услови смештаја и организација СКАССС-а, каква приличи оваквом семинару, довољно су јак мотив да и идуће године будемо учесници ове манифестације.

• 01-skasss
  • 02-skasss