Стефана Манојловић

Завршила сам Високу техничку школу струковних студија у Крагујевцу - студијски програм Информатика.

Након тога сам уписала и завршила специјалистичке струковне студије на Високој техничкој школи струковних стуија у Крагујевцу - студијски програм Информационе технологије и системи.

Као веома посвећен и вредан студент, професори су приметили мој труд и потенцијал, а то је препознала и компанија "Logispin" која ме је запослила у јуну 2017. године. Рад у компанији "Logispin" ми је омогућио да у великој мери надоградим постојеће знање и вештине.

Стечена знања и редовно учење током школовања у Високој техничкој школи струковних стуија у Крагујевцу омогућили су ми да обезбедим место у компанији "Logispin", због чега сам захвална и самој школи. Посао који радим је јако интересантан, омогућава ми напредовање и усавршавање у сваком погледу.

Рад на веома занимљивим пројектима, са веома пријатним и комуникативним људима, омогућава ми да своје знање свакодневно подижем на виши ниво.