Начин финансирања студената

Oбавештење o начину финансирања студената уписаних у II и III годину студија шк. 2017/2018. године:

• У III години студија, на свим студијскиим програмима, услов за финансирање на терет буџета стекли су сви студенти који су у претходне две године студија остварили минимум 96 ЕСПБ.
  • У II години студија, на студијским програмима: Информатика, Урбано инжењерство, Мотори и возила - услов за финансирање на терет буџета стекли су сви студенти који су у претходној години студија остварили минимум 48 ЕСПБ.
  • У II години студија, на студијском програму Друмски саобраћај - због изузетно великог броја студената (71) који су остваривши законски минимум од 48 ЕСПБ конкурисали за буџетска места (40, а по одлуци Већа са повећањем од 20% - 48) у шк. 2017/2018. години - услов за финансирање на терет буџета стекли су само они студенти који су у претходној години студија остварили свих 60 ЕСПБ.